Zakaźne choroby / hepatologia

Dr Anetta Bartczak

Proponujemy opiekę specjalistyczną wybitnego fachowca, dr Anetty Bartczak, specjalisty chorób zakaźnych i mikrobiologii klinicznej. Pani doktor jest obecnie konsultantem wojewódzkim w dziedzinie chorób zakaźnych i mikrobiologii. Na co dzień pracuje w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym i Chorób Wątroby w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. dr. W. Biegańskiego w Łodzi.

Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy bólów nadbrzusza, wzdęć, pustych odbijań, zażółcenia powłok skórnych lub stanów gorączkowych niezwiązanych z typową infekcją – warto skorzystać z porady specjalisty. Nie należy także bagatelizować nieprawidłowych wyników badań laboratoryjnych (transaminazy wątrobowe – AspAT, AlAT; wskaźniki uszkodzenia wątroby i cholestazy – GGTP, fosfataza zasadowa) oraz badania ultrasonograficznego (powiększenie wątroby, opisywane cechy stłuszczenia).

 

Oferujemy diagnostykę, profilaktykę i leczenie w zakresie m.in.: ostrych i przewlekłych zapaleń wątroby, chorób autoimmunologicznych wątroby, uszkodzeń wątroby o różnej przyczynie, marskości wątroby, przewlekłych biegunek i gorączek, boreliozy, chorób zakaźnych związanych z turystyką wakacyjną.

 

Na konsultację niezbędne jest dostarczenie posiadanej dokumentacji medycznej lub wykonanych badań laboratoryjnych i obrazowych, ze szczególnym uwzględnieniem badania USG jamy brzusznej i badań laboratoryjnych oceniających funkcję wątroby.