Chirurgia onkologiczna

Dr n. med. Sebastian Niedźwiecki

chirurgia ogólna i onkologiczna

Dr Sebastian Niedźwiecki jest chirurgiem z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i akademickim, specjalistą chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej oraz adiunktem w Klinice Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi mieszczącej się w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

Zajmuje się diagnostyką, leczeniem chirurgicznym i prowadzeniem kontroli po leczeniu onkologicznym chorych na nowotwory, m.in. nowotwory piersi, nowotwory skóry (w tym raki i czerniaki) i guzy tkanek miękkich.
Wykonuje pełen zakres operacji leczniczych raka piersi, w tym zabiegi onkoplastyczne i rekonstrukcyjne piersi. Ponadto przeprowadza rekonstrukcyjne zabiegi plastyczne w nowotworach złośliwych skóry.

Dr Jakub Jasion

chirurgia ogólna i onkologiczna

Dr Jakub Jasion jest chirurgiem, specjalistą chirurgii ogólnej i tuż przed zdobyciem tytułu specjalisty chirurgii onkologicznej. Na co dzień pracownik oddziału chirurgii ogólnej i onkologicznej w Szpitalu Kopernika. Od lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób chirurgicznych. W ramach naszej pracowni endoskopowej wykonuje badania górnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopie). Od niedawna w CM AS-MEDICA zajmuje się również diagnostyką ultrasonograficzną piersi.

W zakresie specjalistycznej opieki chirurgiczno-onkologicznej proponujemy konsultacje z możliwością wykonania na miejscu podstawowych procedur zabiegowych oraz kwalifikacji do szerszego leczenia chirurgicznego. Na miejscu można rozszerzyć panel badań o niezbędne testy laboratoryjne, badania USG, ocenę proktologiczną oraz endoskopię przewodu pokarmowego.