Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Senses Clinic to wyjątkowe miejsce założone w 2011r., które powstało przy współpracy z Centrum Medycznym AS-MEDICA.

Senses Clinic mieści się w sercu zabytkowej Łodzi, wśród bogatej infrastruktury z niesamowitym, magicznym klimatem, przy ul. Tymienieckiego 19A.

Księży Młyn oraz ulica Tymienieckiego inspiruje i pobudza wszystkich kochających sztukę, modę, urodę oraz design na światowym poziomie. Niepowtarzalna lokalizacja, która zachowała swój surowy ale jednocześnie ekskluzywny charakter, zobowiązuje do tego, by tworzyć wyjątkowe miejsce, które dopełnia niezwykłą aurę Tymienieckiego.

Magia Kliniki Senses Clinic to składowa kilku czynników – skutecznej i bezpiecznej pielęgnacji z wykorzystaniem kosmetyków i sprzętów renomowanych firm, najnowszych technologii z kosmetologii i medycyny estetycznej, wysokiej klasy specjalistów i estetycznych wnętrz.

Jednak najważniejszym z nich jest subtelna mieszanka profesjonalizmu, empatii, dyskrecji, otwartości na potrzeby klientów, oraz jakości świadczonych usług, którą zapewnia zespół naszych profesjonalistów.

Naszą siłą jest doświadczenie, nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i śledzenie światowych trendów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Bogaty pakiet zabiegów na twarz i ciało to zwrot ku zdrowiu, urodzie i ukojeniu zmysłów.