English version
25-02-2014 23:05
Uwaga - okres zwiększonej zachorowalności...

W chwili obecnej jesteśmy w okresie zwiększonej zachorowalności na infekcje górnych dróg oddechowych oraz pochodne infekcje wirusowe. Codziennie do naszego Centrum zgłaszają się liczne grupy osób z cechami aktywnej choroby. W związku z tym prosimy pacjentów korzystających z innych powodów z usług naszego Centrum o wyrozumiałość i respektowanie poniższych wskazówek: - prosimy ograniczyć przychodzenie z osobami towarzyszącymi, zwłaszcza gdy nie jest to konieczne w toku konsultacji lub diagnostyki; - prosimy zawsze podawać numer telefonu do kontaktu w trakcie rejestracji; umożliwia to reakcję recepcji w razie przesunięcia terminu wizyty, co nie naraża Państwa na oczekiwanie w poczekalni; - prosimy czuwać nad swoimi dziećmi - pamiętajmy, że Poradnia jest miejscem zwiększonej ekspozycji na wirusy i bakterie, dzieci nie powinny bez kontroli biegać i dotykać sprzętów; - pamiętajmy o higienie, przede wszystkim umyjmy dokładnie ręce po powrocie do domu; Dbajmy o zdrowie nasze i naszych sąsiadów. Zespół CM AS-MEDICA

kliknij i przeczytaj...

ZAKAŹNE CHOROBY / SCHORZENIA WĄTROBY

Specjalność

Zakaźne choroby / schorzenia wątroby

 

dr Anetta Bartczak
specjalista chorób zakaźnych

Konsultacje, profilaktyka, leczenie w zakresie m.in.: ostrych i przewlekłych zapaleń wątroby, alkoholowych uszkodzeń wątroby, marskości wątroby, przewlekłych biegunek i gorączek, chorób wysypkowych.

Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy bólów nadbrzusza, wzdęć, pustych odbijań, zażółcenia powłok skórnych - warto skorzystać z porady specjalisty. Nie należy także bagatelizować nieaprawidłowych wyników badań laboratoryjnych (transaminazy wątrobowe - AspAT, AlAT; wskaźniki uszkodzenia wątroby i cholestazy - GGTP, fosfataza zasadowa) oraz badania ultrasonograficznego (powiększenie wątroby, opisywane cechy stłuszczenia).

 

W celu bliższych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.
Serdecznie zapraszamy!

 

© 2002-2013 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Centrum Medyczne NZOZ AS-MEDICA Sp. z o.o.