Badania endoskopowe

Bezpośredni numer telefonu do rejestracji badań: 509 806 083

Od dnia 21.08.2018 wykonujemy badania przewodu pokarmowego w nowo otwartej Pracowni Endoskopowej. Badania przeprowadzane są przez doświadczony zespół medyczny.

Endoskopiści CM AS-MEDICA:

  • dr Krzysztof Hofman (badania w każdy wtorek)
  • dr Jakub Jasion (badania w każdą środę)
  • dr Kinga Podlaszewska (badania w każdy poniedziałek)

Nasz  zespół Pracowni i najwyższej klasy urządzenia firmy Pentax są gwarancją jakości wykonywanych badań.

Niebawem na naszych stronach szerokie informacje dotyczące badań endkospowych: wskazań, sposobu przygotowania i przebiegu badania.

 

Zapisy na badania gastroskopii i kolonoskopii w głównej rejestracji lub pod numerem telefonu 509 806 083.

Zobacz informacje na temat naszego Programu Szybkiej Diagnostyki Chorób Brzucha – pakietu badań przeprowadzanych w ciągu jednego dnia.

Jednocześnie w 2019 roku rozszerzyliśmy możliwości diagnostyki laryngologicznej o endoskopie nosa, nosogardła i krtani, z wykorzystaniem nowoczesnego zestawu diagnostycznego, składającego się m.in. z giętkiego naso-pharyngo-laryngoskopu. Badanie wykonywane jest podczas konsultacji laryngologicznej i polega na wprowadzeniu końcówki endoskopu przez otwory nosowe. Odbywa się to po wcześniejszej aplikacji środka znieczulającego z sprayu. Lekarz wykonujący badanie ocenia badane struktury mając do dyspozycji wysokiej jakości obraz na monitorze medycznym. Badanie umożliwia precyzyjną ocenę wnętrza jam nosa, nosogardła, gardła dolnego, krtani oraz początkowego odcinka tchawicy. Jest obecnie uznanym standardem diagnostycznym w laryngologii.

Badania odbywają się w dniach konsultacyjnych. Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie lub w punkcie rejestracji CM AS-MEDICA.